mechanik, elektromechanik, elektryk samochodowy

TTCS Sp. z o.o.

41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Znamy doskonale polski rynek komunalny oraz jego potrzeby. Ponad 7 lat doświadczeń w sprzedaży maszyn komunalnych potwierdzają nasze umiejętności. Zaufanie wielu poważnych klientów świadczy o wysokiej jakości naszych realizacji. Wiemy, jak trudno znaleźć uznanie w oczach klientów, dlatego stawiamy na jakość. Zatrudniamy fachowców w zakresie: hydrauliki, pneumatyki oraz elektryki pojazdów ciężarowych.

W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością zleceń poszukujemy mechaników, elektromechaników, elektryków samochodowych.

Zakres obowiązków: naprawa samochodów ciężarowych, montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach.
Wynagrodzenie od 2 500 zł (do uzgodnienia). Zatrudnienie od zaraz. Umowa o pracę. Poszukujemy pracowników na stałe.

Wymagania

Minimalne wykształcenie: zawodowe mechaniczne/elektryczne.
Zawód: mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych.
Doświadczenie: minimum rok pracy w zawodzie.

Prezentacja firmy

Znamy doskonale polski rynek komunalny oraz jego potrzeby. Ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne