Mechanik działu utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

    Randstad Polska sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Nr ref.: 15335
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:

·      Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym,

·      Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,

·      Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,

·      Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach (m.in. dokonywanie zapisów w książkach maszyn),

·      Obsługa ogólnego parku maszynowego.

Oczekiwania:

·      Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - mechanika,

·      Doświadczenie na pokrewnym stanowisku,

·      Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,

·      Posługiwanie się rysunkiem technicznym,

·      Predyspozycje do pracy w zespole,

·      Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,

·      Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym).

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość zawodowego rozwoju
  • praca w międzynarodowej Firmie

Zatrudnienie na okres próbny w systemie II zmianowym.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)