In Temporis Polska Sp. z o.o.

Mechanik chłodniczy

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łuków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej z Łukowa – poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Mechanik chłodniczy_Łuków
Nr ref: luk/MAZZ/2016

Obowiązki:

• Zapewnienie utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego i sprawności maszyn i urządzeń technologicznych w zakładzie
• Modernizację i usprawnienie maszyn produkcyjnych
• Przeprowadzanie przeglądów zgodnie z harmonogramem napraw oraz prowadzenie dokumentacji serwisowej związanej z ich konserwacją
• Diagnostykę, analizę, rozwiązywanie problemów związanych z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi oraz mediami
• Konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn
• Współpracę z serwisami zewnętrznymi
• Wprowadzanie optymalizacyjnych rozwiązań
• Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych z zakresu mechaniki w wyznaczonym obszarze
• Naprawa maszyn, usuwanie zakłóceń w danym obszarze produkcyjnym
• Dokładność w wykonywaniu polecanych zadań

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze maszyn/naprawa maszyn
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Wykształcenie średnie mechaniczne lub techniczne elektryczne oraz posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu automatyki maszyn i elektryki
• Ukończenie kursu SEP potwierdzony certyfikatem (E1, E2, E3)
• Umiejętność pacy pod presją czasu oraz współpracy w zespole
• Zdolności manualne i umiejętności analitycznego myślenia
• Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną
• Motywacja i chęć do pracy

Oferujemy

• •miłą i przyjemną atmosferę
• •praca w stabilnej i renomowanej firmie
• •umowa o pracę
• •atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy stałej , nr licencji Agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.