Mechanicy/ Lakiernicy i blacharze - Norwegia / Zarobki 215 koron/ około 95 zł na godz

B&W

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

B&W szuka

mechaników, lakierników i blacharzy do samochodów ciężarowych, hybrydowych i osobowych do Norwegii.

Wymagania:

  • Wymagamy doświadczenia w tego rodzaju pracy oraz szkoły kierunkowej.
  • Wymagamy znajomość angielskiego poziom komunikatywny.

Zapewniamy pomoc z zakwaterowaniem w pełni legalną pracę na norweskiej umowie.

Pomoc polskiego koordynatora. Zarobki 215 koron na godzinę. Wysoko płatne nadgodziny 110 koron. Płatny urlop, składki ubezpieczeniowe i emerytalne. specjalne dodatki dla rodzin ( social )

CV proszę po angielsku.

Prezentacja firmy

B&W Jest agencją pośrednictwa pracy za granicą oraz w Polsce. Poprzez c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne