Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mechanical Designer

Miejsce pracy: Września

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w projektowaniu oraz uruchamianiu systemów transportu technologicznego dla potrzeb przemysłu samochodowego, poszukujemy osób chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zakres zadań na stanowisku:

- prace konstruktorskie wykonywane samodzielnie i w zespołach projektowych
- udział w projektowaniu konstrukcji mechanicznych
- tworzenie dokumentacji produkcyjnej
- wykonywanie zleceń zakupowych
- komunikacja w zakresie realizacji zadań z prowadzącym projekt

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika)
- praktyczna znajomość oprogramowania AutoCad, SolidWorks
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- umiejętność pracy w zespole i swobodnej komunikacji w grupie
- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wyobraźnia przestrzenna, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań designerskich, dokładność
- mile widziana znajomość SAP

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwijania swoich umiejętności przy ciekawych projektach konstruktorskich
- możliwość udziału w interesującym projekcie na terenie Wielkopolski
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- wdrożenie w system SAP i szkolenia wprowadzające w zakres obowiązków na stanowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.