Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

materials manager

Nr ref.: 39290
Praca stała
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie dostępności odpowiedniej ilości materiałów w odpowiednim czasie
  • koordynacja pojazdów we współpracy z spedytorów i dostawców
  • opracowanie planów dostaw i zamówień w ERP
  • monitorowanie terminów dostaw od dostawców
  • opracowanie umów przewozowych i tworzenie dokumentacji dostawy zaopatrzenia dla podwykonawców
  • przygotowanie i przegląd dokumentacji inwentaryzacji stworzony przez podwykonawców
  • monitorowanie zapasów podwykonawców dostawców, w tym korekcji błędów
  • kontrola regulacji przywozowych
  • codziennie koordynacja zarządzania produkcją, odbioru produktu, planowania i zamówień
  • weryfikacja faktur towarowych
  • udział w ocenie dostawców i rozwoju dostawcy
  • przetwarzanie procedur celnych i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji celnej

Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana branża automotive
  • język angielski na poziomie dobrym
  • znajomość MS Office
  • znajomość SAP
  • dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do pracy dynamicznym środowisku

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w firmie z branży automotive
  • możliwość wzrostu i rozwoju wraz z firmą
  • partnerskie nastawienie do pracownika
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)