Materials Manager (m/f)

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie strategii gospodarki materiałowej dla Zakładu.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna w związku ze strategią rozwoju nowego zakładu produkcyjnego (greenfield), poszukuje osoby odpowiedzialnej za zarządzanie gospodarką materiałową.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie strategii gospodarki materiałowej dla Zakładu
  • Zarządzanie obszarami w obrębie zakładu tj.: planowanie produkcji, planowanie materiałowe, zarządzanie zapasami, kontrola materiałowa, oraz projekty optymalizacyjne w w/w obszarach
  • Zarządzanie dostawcami, materiałem i zapasami w sposób zgodny z wymaganiami Lean Six Sigma
  • Zarządzanie i rozwój zespołu
  • Ścisła współpraca z działem sourcingu, inżynieringu, księgowości i jakości

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarach pokrewnych z zarządzaniem gospodarką materiałową
  • Kompetencje Liderskie
  • Znajomoœæ systemów informatycznych wykorzystywanych w gospodarce materia³owej
  • Certyfikacja APICS w obszarze produkcji i logistyki (CPIM)

Oferujemy

  • Możliwość wykorzystania dotychczasowego i zdobycia nowego doświadczenia w budowaniu strategii materiałowej dla nowego zakładu produkcyjnego
  • Możliwość rozwoju kompetencji managerskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page