BALANS POLAND Sp. z o.o.

Materiałowy

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Zakres obowiązków:

1. Raportowanie i złomowanie odpadów i przetrysków,
2. Wypełnienie kart startowych,
3. Czynny udział w inwentaryzacji
4. Pomoc przy zmianach, standaryzacji, automatyzacji i wdrożeniach na dziale wtrysku,
5. Dbanie o obecność i wypełnienie kart suszenia,
6. Dbanie o obecność materiału w procesie produkcji, suszenie materiału zgodnie z kartami technologicznymi
7. Dbanie o pozostawienie maszyn, otoczenia i oprzyrządowania w czystości,
8. Dbanie o porządek stanowiska pracy zgodnie z zasadami 5S, Lean Manufacturing
9. Realizacja celu SMED
10. Zgłaszanie anomalii,
11. Udział w codziennych spotkaniach działu
12. Dokładne i sumienne wykonywanie poleceń przełożonego,
13. Przestrzeganie zasad obowiązujących w dziale przetwórstwa tworzyw sztucznych

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe
- uprawnienia na wózki widłowe
- aktualne badania psychotechniczne
- umiejętności analityczne
- radzenie sobie z trudnymi sytuacjami / ze stresem
- komunikatywność
- kompetencje managerskie: zarządzanie zespołem, umiejętność podejmowania decyzji
- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku
- atrakcyjne wynagrodzenie