Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego Klienta działającego w branży kosmetycznej, zatrudni na stanowisko:

Materiałowiec

Miejsce pracy: Stryków/Smolice

Obowiązki:

• dostarczanie oraz kontrola ilościowa komponentów na linię produkcyjną,
• prawidłowe rozmieszczenie komponentów przy linii produkcyjnej zgodnie z layout’em
• zapewnienie czystości dostarczanych komponentów,
• przygotowanie komponentów po zakończonym zleceniu oraz dostarczenie na stanowisko zwrotów
• systematyczne usuwanie pustych kartonów po komponentach,
• dbanie o porządek w obrębie linii produkcyjnej,

Oferujemy

• umowę o pracę,
• pracę w systemie dwuzmianowym,
• możliwość zdobycia doświadczenia,
• pracę w miłej atmosferze,
• pracę w firmie, która jest wiodącym dostawcą produktów perfumeryjnych,

Wymagania

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność liczenia i wykonywanie prostych czynności matematycznych,
• wykształcenie średnie zawodowe lub średnie techniczne,
• mile widziana wiedza z dziedziny kontroli jakości,
• umiejętności organizacyjne,

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji