Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

material planner

Nr ref.: 39286
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:
  • zamawianie materiałów i surowców niezbędnych do realizacji planów produkcji
  • monitorowanie i aktualizacja stanów magazynowych
  • tworzenie harmonogramu i inwentaryzacji
  • współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • współpraca z innymi działami
  • identyfikacja nieprawidłowości i rozwiązywanie bieżących problemów
  • raportowanie

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zakupów i planowania materiałowego
  • mile widziana branża automotive
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość zasad i praktyk kontroli zapasów
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemu ERP

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość rozwoju w branży automotive

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)