Opis stanowiska pracy

Firma Szkoleniowa ESB COLUMBUS oprócz szkoleń językowych prowadzi również zajęcia z matematyki przygotowujące do Sprawdzianu Szóstoklasisty, Egzaminu Gimnazjalnego oraz Matury. Szkołę wyróżnia profesjonalizm, skuteczne metody nauczania, przyjazna atmosfera oraz oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zatrudnimy matematyka do nauczania indywidualnego oraz grupowego na poziomie: gimnazjum, liceum oraz technikum w siedzibie naszej Szkoły w Opolu.

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- możliwość rozwoju
- pracę w przyjaznym środowisku
- opiekę metodyka szkoły

Osoby zainteresowane pracą w naszym zespole prosimy o załączenie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe: ukończone studia licencjackie lub magisterskie
- uprawnienia pedagogiczne
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem do Egzaminu Gimnazjalnego oraz Matury
- mile widziane minimum roczne doświadczenie w nauczaniu matematyki
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Szkoła Językowa Columbus: podstawą działalności jest prowadzenie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
30 06 2016
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
do ustalenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia