Maszynista wieloczynnościowych i ciężkich maszyn do kolejowych robót budowlanych

Budimex S.A.

Cała Polska, świętokrzyskie

Obowiązki:

  • obsługa maszyn w sposób gwarantujacy bezpieczeństwo ruchu kolejowego tj. wykonywanie prac maszyną zgodnie z przepisami wewnętrznymi pracodawcy, normami jakosciowymi i ilosciowymi,DTR oraz DSU maszyny,
  • terminowe wykonywanie zleconych zakresów robót zgodnie z założonym harmonogramem robót,
  • dbałość o sprawność oraz prawidłowe i racjonalne wykorzystanie maszyny zgodnie z ich przeznaczeniem,
  • przestrzeganie terminów przeglądów i napraw okresowych maszyny i terminowe prowadzenie dokumentacji maszyny,
  • zamawianie materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych, zgłaszanie zdażeń potencjalnie wypadkowych

Wymagania:

  • Licencja i świadectwo maszynisty
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
  • Odpowiedzialność i sumienność
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex S.A. Budimex S.A.