Maszynista urządzeń pomocniczych

Work Service

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma z branży energetycznej, zajmująca się wytwarzaniem ciepła i energii elektrycznej w kogeneracji. Posiada kilka zakładów produkcyjnych na terenie Warszawy i okolic. Firma zapewnia szkolenia, współpracę z doświadczonymi pracownikami i możliwość zdobywania uprawnień, dając szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Zakres obowiązków:
• Kontrolowanie bieżącej pracy podległych urządzeń, definiowanie usterek, wykonywanie drobnych konserwacji i napraw,
• Przygotowywanie urządzenia do remontu i uruchomienia po remoncie,
• Podejmowanie działań związanych z utrzymaniem sprawności urządzeń odpopielających,
• Obsługiwanie urządzenia do rozładunku i transportu paliw i substancji chemicznych,
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji ruchowej,
• Samodzielne przygotowywanie próbki do analiz, zgodnie z wymaganiami procedur,
• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie uprawnień.

Wymagania

Wymagania:
• Preferowane wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze o profilu technicznym,
• Mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze urządzeń w przemyśle (m.in. branża energetyczna, mechaniczna),
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
• Chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych uprawnień,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Mile widziane świadectwa kwalifikacyjne UDT oraz inne zawodowe.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość rozwoju oraz poszerzania kwalifikacji zawodowych,
• Pakiet dodatkowych świadczeń: m.in. dofinansowanie do karty miejskiej i podmiejskiej, indywidualne konto emerytalne, pakiet medyczny, dodatki rekreacyjno-sportowe, dodatki do wypoczynku,
• Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka