Maszynista pojazdów trakcyjnych

Sepona GmbH

Kostrzyn Nad Odrą, wielkopolskie

Sepona GmbH
Sepona GmbH

Dla naszego Klienta, jednego ze światowych liderów w zakresie przewozów kolejowych towarowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

chętnych do pracy w miejscowości KOSTRZYN z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Kostrzyn

Zakres obowiązków:
• Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej;
• Prowadzenie pociągów osobowych po sieci, oraz bocznicach;
• Wykonywanie czynności kontrolnych przed jazdą;
• Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszynisty.

• Świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko maszynisty elektrycznych i/lub spalinowych pojazdów trakcyjnych.
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
• gotowość do jazdy na trasie Niemiecy-Polska
• punktualność i sumienność
• dyspozycyjność

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Osoby posiadające doświadczenie w pracy
mogą również kontaktować się z nami pod numerem tel.

+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku)

Kontakt WhatsApp + 49 151 1612 4602

lub mailowo na adres bewerbung@sepona.de

Rekrutację prowadzi dla Państwa Joanna Łuczak oraz Daniela Jamroz