MASZYNISTA POJAZDÓW TRAKCYJNYCH

ThoRo Sales Solutions

18055 Rostock, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma ThoRo Sales Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje kandydatów do pracy na terenie Niemiec na stanowisku MASZYNISTA POJAZDÓW TRAKCYJNYCH.

Opis stanowiska:

prowadzenie pociągów towarowych po sieci Deutsche Bahn i innych zarządców infrastruktury lub prowadzenie pojazdów trakcyjnych w obrębie bocznicy
obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy pociągowej i manewrowej

Wymagania

Wymagania:

świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego
stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
dodatkowe uprawnienia kolejowe będą dodatkowym atutem
odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

bardzo wysokie zarobki,
tygodniowe zaliczki,
niemiecką umowę o pracę,
bezpieczne, stabilne zatrudnienie,
pracę OD ZARAZ,
płatny urlop, premie świąteczne,
organizacje zakwaterowania
oplacone przez firme zakwaterowanie
opiekę i pomoc polskiego pracownika
ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma ThoRo Sales Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje pracownik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców