Agencja Zatrudnienia KS Service

Maszynista Offsetowy

Miejsce pracy: Goleniów, Nowogard, Szczecin

OBOWIĄZKI

•Drukowanie na arkuszowych wielkoformatowych maszynach drukujących
•Obsługa wielokolorowej linii drukarskiej i lakierniczej
•Kontrola jakości druku z wykorzystaniem komputerowych systemów kontroli
•Potwierdzenie zgodności druku z wzorcem kolorystycznym
•Kontrola jakości za pomocą densytometrów i spektrofotometrów
•Mieszanie farb zgodnie z recepturami
•Utrzymanie, konserwacja, monitorowanie i obsługa linii drukarskiej
•Raportowanie produkcji w systemie komputerowym
•Optymalizacja procesu
•Dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku pracy i czystość maszyn

WYMAGANIA

•Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
•Wykształcenie techniczne - mile widziane o profilu poligraficznym
•Doświadczenie w obsłudze wielokolorowych, wielkoformatowych maszyn drukarskich
•Znajomość obsługi komputera
•Umiejętność współpracy w zespole
•Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, elastyczność i zaangażowanie

OFERUJEMY

•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
• Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.