Agencja Zatrudnienia KS Service

Maszynista Offsetowy - Drukarz

Miejsce pracy: Goleniów, Nowogard, Szczecin

OBOWIĄZKI

  • drukowanie na arkuszowych wielkoformatowych maszynach drukujących
  • obsługa wielokolorowej linii drukarskiej i lakierniczej
  • kontrola jakości druku z wykorzystaniem komputerowych systemów kontroli
  • potwierdzenie zgodności druku z wzorcem kolorystycznym
  • kontrola jakości za pomocą densytometrów i spektrofotometrów
  • mieszanie farb zgodnie z recepturami
  • utrzymanie, konserwacja, monitorowanie i obsługa linii drukarskiej
  • raportowanie produkcji w systemie komputerowym
  • optymalizacja procesu
  • dbałość o utrzymanie porządku i czystości na maszynie i stanowisku pracy

WYMAGANIA

  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne - mile widziane o profilu poligraficznym
  • doświadczenie w obsłudze wielokolorowych i wielkoformatowych maszyn drukarskich
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność współpracy w zespole
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność, elastyczność i zaangażowanie
  • chęć szybkiego podjęcia pracy

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.