Masz ochotę na pracę elastyczną, zabawną w niepełnym wymiarze godzin?

Crowd Mobile EU

cała Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pomóż na podbić polski rynek!!!!

Oferta pracy:

Masz ochotę na pracę elastyczną, zabawną w niepełnym wymiarze godzin? W prężnie rozwijającej się firmie z branży telekomunikacyjnej?

Opis:
Chcesz pracować tam gdzie chcesz i kiedy chcesz? Grupa Bongo daje ci szansę na zarabianie pieniędzy nie ruszając się z domu w łatwy i przyjazny sposób. Chcemy wykorzystać twoje naturalne poczucie humoru oraz zdolność pisania krótkich tekstów.

Do twoich głównych obowiązków należeć będzie odpowiadanie na przychodzące wiadomości w dowcipny, ciekawy i kreatywny sposób.

Wymagania:
- doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
- lekkie pióro;
- elastyczność, dostępność: minimum 10 godzin w tygodniu;
- umiejętność szybkiego wyszukiwania wiadomości.

CrowdMobile jest spółką założoną w Australii, działającą obecnie w dziewięciu krajach. CrowdMobile specjalizuje się m.in. produktach mobilnych. Naszymi partnerami jest MTV, Twitter etc.

Urządzenia: Skype, internet, komputer

Czekamy na oferty z całej Polski!

Prezentacja firmy

Crowd Mobile is the worlds leading mobile entertainment group, sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta, Praca Reklama / Komunikacja