Masz gadane? Rozmawiaj, sprzedawaj, zarabiaj! WŁOSKI/HISZPAŃSKI 5500-6000 netto!

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Mówisz biegle w języku włoskim/hiszpańskim

Chcesz wykorzystywać język na co dzień i ponad przeciętnie zarabiać?

Z nami to możliwe!

Sprzedaż to serce naszej firmy. Choć jesteśmy polską organizacją to panuje u nas atmosfera różnorodności za sprawą wielu kultur i języków. Możemy pochwalić się świetną atmosferą!

 Jeśli chcesz dołączyć do firmy, w której liczysz się Ty jako jednostka, a nie kolejny numerek pośród setek pracowników odezwij się do nas.

 Zajmujemy się telefoniczną sprzedażą i obsługą klienta. Zapewniamy najlepsze szkolenia w mieście i opiekę świetnych managerów!

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze godzinowym min. 3/4 etatu, najchętniej pełny etat;
  • codzienny kontakt z żywym językiem oraz kulturą (rozmowy z klientem native speakerem);
  • wynagrodzenie ok. 5000 - 6000zł netto i więcej! (umowa zlecenie lub własna działalność z pokryciem kosztów zusu preferencyjnego)
  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie (Rondo  Czyżyńskie);
  • pełne wdrożenie do pracy systematyczne szkolenia podnoszące Twoje umiejętności – o sprzedaży wiemy wszystko.
  • przyjazną atmosferę w zespole oraz świetnego przełożonego,
  • dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej

Twoje zadania:

  • rozmowy telefoniczne z klientem native speakerem, który kupił produkt online;
  • aktywna dosprzedaż celem powiększenia wartości zamówienia wyjściowego;
  • obsługa po sprzedaży

Nie oczekujemy doświadczenia, czy specjalistycznego wykształcenia. Szukamy osób z potencjałem, które posługują się włoskim/hiszpańskim na poziomie C1. Nie wiesz czy sprawdzisz się w takiej pracy? Zgłoś się do nas, aby się przekonać :)

Wyślij swoje CV pod adres: career@tivron lub kliknij „Aplikuj”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".