Masterdata z jęz. niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Poszukujesz stabilnej pracy w firmie dającej możliwość rozwoju? Zależy Ci na pracy w firmie międzynarodowej, w której będziesz mógł/mogła regularnie wykorzystywać jęz. angielski oraz niemiecki? Jeśli tak, aplikując na nasze ogłoszenie, masz szansę na poznanie od wewnątrz struktur jednej z największych firm z branży FMCG, jako:

Nr ref.: 40937
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków należeć będzie przede wszystkim:

  • rozwiązywanie problemów dotyczących zgodności danych
  • realizacjazadań oraz wsparcie osób w zespole
  • kontakt z klientami i innymi działami w jęz. niemieckim i angielskim
  • sporządzanie raportów oraz specyfikacji
  • udział w spotkaniach handlowych
  • odpowiedzialność za prowadzenie/uzupełnianie baz danych w systemie SAP (klienci, produkty, ceny, zniżki)

Oczekiwania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości języka niemieckiego– zarówno w mowie, jak i w piśmie - warunek konieczny
  • dobrej znajomości języka angielskiego – zarówno w mowie, jak i w piśmie - warunek konieczny
  • zdolności interpersonalnych
  • zdolności analitycznych
  • dobrej znajomość programu Microsoft Excel
  • umiejętności szybkiego i dokładnego wykonywania powierzonych zadań oraz pozyskiwania informacji od klientów
  • samodyscypliny oraz zdolności organizacyjnych
  • dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze programu SAP
  • mile widziane wykształcenie wyższe

Oferta:

To, co możemy Ci zaproponować, to;

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • współpracę w ramach umowy o pracę na czas określony
  • atrakcyjne benefity
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • pracę w Centrum Warszawy

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)