Master Data Administrator

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1117491

Łódź

Dla naszego klienta, który działa w branży farmaceutycznej poszukujemy Master Data Administratorze znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków:
- Tworzenie i utrzymywanie kont sprzedawców, klientów i pracowników w systemie SAP oraz innych systemach wewnętrznych
- Regularne czyszczenie danych dostawcy
- Monitorowanie oraz analizowanie danych w systemie SAP
- Efektywna współpraca z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
- Kontrole wewnętrzne
- Aktywne zaangażowanie w nowy projekt wdrożenia narzędzi

Oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego (finanse, księgowość, ekonomia)
- Minimum 6 miesięcy doświadczenia - może być również AP
- Dobrej znajomości programu Excell
- Znajomości systemu SAP będzie atutem
- Znajomości języka angielskiegona poziomie B2

Oferujemy:
- Opiekę medyczną
- Ubezpieczenie na życie
- Kartę sportową
- Szklenia w pracy
- Umowę o pracę
- Elastyczne godziny pracy
- Pełny etat
- Pracę od poniedziałku do piątku

Zainteresowanych zachęcamy do przesłania aktualnego CV w języku angielskim :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland