Opis stanowiska pracy

MASAŻYSTA/MASAŻYSTKA- REHABILITANT
Miejsce pracy: Dąbki woj. zachodniopomorskie

OPIS STANOWISKA:

• Praca w Hotel Delfin Hotel & Spa****
• Wykonywanie masaży oraz zabiegów zgodnie ze standardem Hotelu 4*
• Praca zmianowa w godzinach 10:00 – 20:00

OFERUJEMY:

• umowę zlecenie
• praca w gronie profesjonalistów
• miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w szybko rozwijającej się firmie z branży hotelarskiej prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)"

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe
• Mile widziane kursy doszkalające w zawodzie masażysty
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• doskonała organizacja pracy
• aktywna sprzedaż oferowanych usług i kosmetyków
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (w godz. 10:00-20:00 również w weekendy i święta)
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• miła aparycja
• umiejętność pracy w zespole
• wysoka kultura osobista
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Hotel Delfin znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Dąbki w w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka