Marketing - szkolimy od podstaw

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą marketingową w Katowicach. Szukanie nowatorskich rozwiązań, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów oraz nasze doświadczenie stawia nas na pozycji specjalisty. Działamy w zespole pełnym pasji i zaangażowania, gdzie ponad wszystko cenimy sobie świetną atmosferę w pracy. Jesteśmy młodzi i gotowi osiągać kolejne sukcesy.

Chcesz zdobyć doświadczenie?
Dobrze trafiłeś!
Z nami postawisz swoje pierwsze kroki na rynku pracy i kto wie… może odkryjesz, że marketing to właśnie branża z którą chcesz związać swoją przyszłość?

Kogo szukamy?
• kontaktowych,
• energicznych,
• otwartych na nowe wyznania,
• ambitnych ludzi,
• chcących podjąć współpracę przy realizacji kampanii dla organizacji pozarządowych.

Zapewniamy pakiet niezbędnych szkoleń, tak abyś czuł się pewnie w tym co robisz, więc bez stresu!

W obszarze zadań, które pragniemy Tobie powierzyć, mieści się:
• Współtworzenie kampanii marketingowej,
• Wykazywanie się dużą ilością pomysłów,
• Współpraca z grupą młodych osób,
• Udział w licznych spotkaniach z Klientem oraz eventach.

Możemy Ci zaproponować:
• Wysoki poziom wynagrodzenia,
• Szkolenia, które przygotują Cię do powierzonych obowiązków i nie tylko ;)
• Możliwość podróżowania po Polsce i poza jej granicami,
• Pyszną kawa i miłą atmosfera!

Chcesz nas bliżej poznać? Wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”

Skontaktujemy się ;)!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media