Marketing Specialist

INDATA Solutions

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizację działań w celu promowania marki i zwiększania sprzedaży produktów i usług firmy.
  • analizowanie i raportowanie efektywności kampanii;
  • wsparcie zespołu sprzedaży w organizowaniu spotkań, szkoleń, wydarzeń dla klientów;
  • monitorowanie działań konkurencji;
  • współpraca z dostawcami w zakresie wspólnych kampanii marketingowych;
  • nadzór nad wizerunkiem firmy w Internecie (aktualizacja strony www, social media, itp.);

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu w branży IT;
  • praktyczna znajomość marketingu i sprzedaży;
  • znajomość narzędzi marketingu internetowego;
  • pomysłowość, kreatywność, inicjatywa;
  • znajomość mediów online w tym social media;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę Multisport
  • przyjazne, nastawione na ludzi środowisko pracy

Prezentacja firmy

Indata SA jest spółką akcyjną notowaną na głównym parkiecie Giełdy Papie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media