Marketing serwisów internetowych Staż / Junior Marketing Specialist

ATMSolutions Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, 03-126, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Business Networking Solutions poszukuje osoby do odbycia  stażu z możliwością przedłużenia na umowę o pracę oraz osoby na stanowisko Junior Marketing Specialist.

Pokażemy Ci jak funkcjonuje bardzo szybko rozwijające się portale internetowe , ale również pozwolimy Ci sprawdzić się w działaniach m.in. takich jak:

-optymalizacja i popularyzacja w sieci stron oraz portali internetowych

-przygotowanie i obsługa kampanii Adwords

-prowadzenie profili na portalu Facebook

-tworzenie artykułów tematycznych, reklam

-analiza i raportowanie wyników

-uczestnictwo w procesie realizacji serwisów internetowych

-przygotowanie ofert i realizacja procesu sprzedaży

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

-dostępność – praca stacjonarna 5 dni w tygodniu

-samodzielność i kreatywność

-otwartości na pracę z ludźmi i nowe wyzwania,

-komunikatywności, otwartości, zaangażowania, skrupulatności,

-znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,

-komunikatywności i otwartości w kontaktach z klientem

-umiejętność tworzenia poprawnych stylistycznie tekstów na dowolny temat,

-chęć rozwoju i poszerzenia wiedzy w zakresie marketingu internetowego

-doskonałych zdolności interpersonalnych,

W trakcie pracy w naszej firmie będziesz mieć szansę zdobyć:

-ciekawe doświadczenie zawodowe poparte referencjami

-praktyczne umiejętności cenione na rynku

-możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branży

-otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w sprzedaży mini frezarek CNC do użytku p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media