Marketing Project Manager

Laris Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Laris Hotels Group – sieć klimatycznych aparthoteli w Krakowie. Zarządzamy już 8 obiektami i wciąż się rozwijamy! Nasze hasło to „Miejsca z klimatem, ludzie z pasją”.

Co dostajesz w Laris?

  • Klimat do realizowania projektów niesamowitych i skutecznych;
  • Bardzo dużą samodzielność w realizowaniu projektów, decyzyjność oraz niezbędne wsparcie;
  • Pracę w kameralnej firmie bez korporacyjnej sztywności;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub innej preferowanej umowy);
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Unikalną atmosferę i kulturę organizacyjną, opartą o szacunek do drugiego człowieka;
  • Pracę w biurze w centrum miasta (oraz w naszych obiektach w okolicach Rynku i na Kazimierzu.)

Wymagania

Szukamy energicznego, zaangażowanego marketingowca, który chce z nami dokonać rzeczy niemożliwych. Sprawdź, czy to dotyczy Ciebie:

  • Masz mnóstwo pozytywnej energii i głowę pełną pomysłów?
  • Masz niesamowitą intuicję i odwagę do realizowania najbardziej „pojechanych” pomysłów marketingowych?
  • Chcesz stworzyć oraz realizować spójny plan działań marketingowych dla całej sieci naszych aparthoteli oraz restauracji?
  • Myślisz biznesowo i wiesz, że liczy się konkretny rezultat przekładający się na wynik finansowy?

Jeśli tak, to prześlij nam swoje CV lub notkę o sobie, a najlepiej coś, co uznasz, że najlepiej oddaje prawdę o Tobie i o tym jak działasz

Prezentacja firmy

Sieć Laris Hotels Group działa od 2005 roku.Obecnie zarządzamy siecią 14... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa