Marketing & PR Specialist

SQM Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SQM jest grupą spółek funkcjonującą od 2004 roku na rynku polskim i międzynarodowym
i specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań multimedialnych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Marketing & PR Specialist.

Wymagania:
• wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
• duża kreatywność i nieszablonowe myślenie
• umiejętność redagowania tekstów
• znajomość narzędzi marketingowych (w tym social media)
• wiedza dotycząca kreowania wizerunku firmy, budowania strategii promocji i rozwoju marki
• doskonałe umiejętności komunikacyjne, inicjatywa w działaniu
• samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
• znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
• znajomość montażu video oraz doświadczenie w obsłudze programów graficznych będzie dodatkowym atutem
• mile widziane doświadczenie w branży multimedialnej, eventowej

Zadania:
• tworzenie oraz realizacja strategii marketingowej firmy w środowisku branży multimedialnej, eventowej i wystawienniczej w Polsce oraz na rynkach zagranicznych
• tworzenie publikacji prasowych, newsletter'ów, relacji z wykonanych projektów w języku angielskim i polskim
• zarządzanie treścią oraz rozwój serwisów internetowych należących do firmy
• opracowywanie i publikacja treści w sposób regularny na firmowych portalach społecznościowych
• bieżąca analiza rynku, potencjalnych klientów, trendów oraz najnowszych rozwiązań w zakresie prowadzenia projektów marketingowych
• współpraca z grafikiem, handlowcami oraz pozostałymi działami w firmie

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie
• dogodną lokalizację w centrum miasta
• pracę w sympatycznym, młodym zespole
• wyposażony chill room

Każde zgłoszenie proszę opatrzyć formułą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r poz. 1182).”

Prezentacja firmy

www.rental.sqm.pl

www.ds.sqm.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media