Marketing - od zaraz, bez doświadczenia

IQ GROUP MIKOŁAJ TORBICKI

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy doświadczona firmą w kwestii obsługi klienta, marketingu, sprzedaży czy rekrutacji.
Obecnie, z racji konieczności uruchomienia kolejnej placówki we Wrocławiu, poszukujemy osób zdecydowanych na rozwój w Marketingu. Jesteśmy przygotowani do prowadzenia takich procesów jak:

* Event Marketing: promocja firmy/klienta przez organizowanie lub udział w różnego rodzaju wydarzeniach
* Działania reklamowe: skierowane do konkretnego klienta
* Obsługa Klienta Indywidualnego/Biznesowego
* Opracowywanie planów marketingowych dla konkretnych marek
* Szkolenia/Warsztaty z zakresu marketingu- Budowanie Wizerunku

Wymagania

Co oferujemy z naszej strony?

Zdajemy sobie sprawę, że w naszym procesie rekrutacji biorą osoby o różnym doświadczeniu, osobowości czy umiejętnościach.

Dlatego:

*Przygotowaliśmy zróżnicowany pakiet szkoleń dla zainteresowanych podjęciem u nas pracy
* Organizujemy liczne szkolenia (lokalne oraz międzymiastowe)
* Stawiamy na integrację, chcemy aby każdy czuł się u nas dobrze i wyjątkowo
* Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie
* Wspieramy naszych ludzi we wszystkich sytuacjach

Idealny kandydat to:

* Osoba, która chce się nieustannie rozwijać
* Rozumie potrzeby klienta – potrafi go wysłuchać czy doradzić
* Umie współpracować w grupie, lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem
* Jest dobrze zorganizowana i dostępna od pon. do pt.

Dodatkowo:

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pośrednictwem portalu. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IQ Group wykonuje zlecenie dla jednej z Organizacji Pozarządowych. Możli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
przewidziano
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media