Marketing Manager

Ulan Systems

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HNR Systems LTD jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań mobilnych i internetowych w obszarze społeczności internetowych, budowania zaufania i efektywności kampanii internetowych dla klientów z kraju i za granicy. Posiadamy również swoje produkty, które obecnie chcemy wypromować na najważniejszych rynkach światowych – poszukujemy kandydata na stanowisko:

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

• Tworzenie i realizowanie planów marketingowych,

• Nadzorowanie budżetu marketingowego,

• Koordynację kreowania i produkcji materiałów promocyjnych, informacji prasowych, artykułów,...

• Prowadzenie kampanii reklamowych naszych produktów i usług,

• Kreowanie i prowadzenie akcji marketingowych, mailingowych i telemarketingowych,

• Przygotowywanie obecności firmy na targach i konferencjach ,

• Tworzenie baz danych i generowanie lead’ów na potrzeby działu sprzedaży,

• Współpraca z Działem Sprzedaży oraz agencjami reklamowymi,

• Administrowanie strony internetowej oraz firmowego newslettera i bloga,

• Koordynowanie kampanii SEO i AdWords stron internetowych naszych marek i produktów,

• Koordynowanie kampanii naszych marek i produktów w social media oraz na platformach mobilnych.

Oferujemy Ci:

• Atrakcyjną prace w międzynarodowej firmie,

• Możliwość poszerzania horyzontów oraz zmierzenia się z ciekawymi wyzwaniami,

• Czynny udział w osiągnięciu sukcesu firmy o bardzo dużym potencjale,

• Uczestnictwo w przełomowych projektach z zakresu marketingu 3.0,

• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych z zakresu najnowszych technik i trendów mrketingowych,

• Atrakcyjny wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:

• Co najmniej 2-letniego doświadczenia w zakresie marketingu (bardzo dobra znajomość rynku marketingowego i reklamowego),

• Wykształcenia wyższego,

• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Znajomości nowoczesnych narzędzi marketingowych,

• Umiejętności budowania planów marketingowych i ich realizacji,

• Umiejętności kształtowania wizerunku firmy,

• Wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności w relacjach interpersonalnych,

• Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności,

• Zorientowania na osiąganie wyników,

• Odpowiedzialności, kreatywności, komunikatywności.

Prezentacja firmy

HNR Systems zostało stworzone z myślą o firmach, które poszukają innowac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media