Marketing Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Manager z odpowiedzialnością za rynek Europy środkowej i wschodniej na okres min 1 roku z możliwością przedłużenia współpracy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail - producent oraz dystrybutor produktów marki premium.

Opis stanowiska

  • Kreacja oraz implementacja strategii marketingowej w podległym regionie (Europa środkowa i wschodnia)
  • Odpowiedzialność za wszystkie obszary marketingu konsumenckiego (zarządzanie brandem, komunikacja, PR, grafika, VM)
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Kierowanie podległym zespołem (kilkanaście osób)
  • Analiza i monitorowanie rynku
  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz partnerami firmy

Profil kandydata

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w marketingu na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży produktów selektywnych
  • Doświadczenie w pracy na rynkach zagranicznych
  • Sukcesy w zarządzaniu dużym zespołem
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Umiejętność analizy kosztów i efektywności prowadzonych działań
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • Umiejętność poszukiwania niestandardowych i kreatywnych rozwiązań
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca w firmie o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej
  • Duża odpowiedzialność biznesowa
  • Praca z prestiżową marką
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page