Opis stanowiska pracy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

Dla osób ambitnych, pełnych entuzjazmu i szukających inspiracji w rozwoju zawodowym, dla których zdobywanie profesjonalnych doświadczeń w biznesie stanowi dużą motywację do pracy - mamy atrakcyjną ofertę pracy na stanowisku:

Marketing Manager

Zakres obowiązków:

  • Planowanie działań promocyjnych dla wybranych grup produktów i ich koordynacja,
  • Przygotowywanie działań promocyjnych dla różnych kanałów dystrybucji i sprzedaży,
  • Planowanie i przygotowywanie akcji reklamowych w social mediach,
  • Przygotowywanie i zarządzanie niezbędnymi materiałami promocyjnymi,
  • Rozliczanie budżetu promocyjnego,
  • Badania i analizy rynku i sprzedaży.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Zdolności organizacyjnych,
  • Kreatywności,

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w kreatywnym, miłym zespole,
  • niezbędne narzędzia oraz wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca