Opis stanowiska pracy

Do znanego i ambitnego projektu prywatnej chmury Sher.ly poszukujemy Marketing Managera na samodzielne stanowisko. Praca jest w biurze w centrum Krakowa, zdalna współpraca nie jest możliwa.

Oferujemy ciężką pracę nad wybitnym projektem w skupionej i twórczej atmosferze. Sher.ly to jest startup, z wszystkimi tego korzyściami i ograniczeniami: to mała, kreatywna organizacja o płaskiej strukturze, która jest ukierunkowana na sukces projektu.

Informacje o projekcie Sher.ly najlepiej w szczegółach opisaliśmy na stronie naszej kampanii na Kickstarterze.

Otrzymaliśmy kilka nagród:

Nagroda “Dobry Wzór 2015” w kategorii Strefa Usług od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Wizjoner ICT od PARP

Wyróżnienie wśród 50 najbardziej kreatywnych w biznesie wg magazynu Brief

Wymagania

Oczekiwania wobec umiejętności osoby na stanowisko Marketing Manager (MRK-16-1):

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Planowanie, wdrażanie i optymalizowanie kampanii efektywnościowych online
  • Tworzenie i optymalizacja kampanii online skoncentrowanych na pozyskiwanie leadów sprzedażowych w modelu SaaS (e-mail marketing, remarketing)
  • Planowanie i kontrolowanie budżetu marketingowego dla działań online & performance
  • Planowanie oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu optymalizacji konwersji
  • Umiejętność wyznaczania KPI marketingowych na podstawie celów biznesowych
  • Znajomość narzędzi analityki oraz platform marketingowych
  • Umiejętność projektowania i optymalizowania lejków sprzedażowych
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z SEO i Content Marketingiem
  • Podstawowa znajomość HTML i CSS
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Sher.ly to powołany w 2013 roku startup, tworzący innowacyjne opr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media