Marketing Manager/Sprzedawca Usługi Windykacji Należności

Open Business Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż usługi windykacji należności.

Wymagania

Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności

Poszukujemy osoby z okolic Zielonej Góry, Sulechowa, Międzyrzecza, Świebodzina, która wraz z teamem windykatorów będzie odpowiedzialna za sprzedaż usługi windykacji należności. Zapewniamy narzędzia pracy adekwatne do stanowiska: laptop, telefon, urządzenie wielofunkcyjne. Oczekujemy, że kandydat posiada możliwość korzystania z samochodu, za wykorzystanie którego otrzyma dodatkowe świadczenia pieniężne (kilometrówka). Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży.

Prezentacja firmy

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zajmująca się windykacją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 700PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysoka prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi