Marketing - Katowice Centrum

People Investment

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zespól marketingowy, z siedzibą w centrum Katowic, poszukuje entuzjastycznych, młodych osób , mających dosyć pracy na słuchawce chcących zdobyć doświadczenie i poszerzać swoje kompetencje.

Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Szukamy kreatywnych i ambitnych osób, które nie boją się wyzwań. Nie kładziemy nacisku na doświadczenie, ponieważ oferujemy kompleksowe szkolenie. Osoby chcące się rozwijać nabędą umiejętności niezbędne do koordynacji i organizacji pracy zespołu.

Oferujemy współpracę pod okiem doświadczonych osób w zgranym, dynamicznym zespole, z możliwościami osiągania sukcesu. Osoby zorientowane na osiąganie zamierzonych celów będą mogły rozwijać się w strukturze naszej firmy. Co więcej najlepsi będą mieli możliwość odbycia ciekawych szkoleń w kraju i za granicą.

Zadania:

-utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy

-efektywne zarządzanie własnym czasem

-osiąganie powierzonych celów

-działanie w obszarze marketingu i projektów

- nadzór nad dokumentacja

Szukamy osób:

- komunikatywnych i otwartych

- pozytywnie nastawionych do nowych wyzwań

- zaangażowanych i kreatywnych w pracy zespołowej

- dostępnych

Mile widziane:

- osoby, które mogą podjąć współpracę od zaraz

- studenci zaoczni i absolwenci

Postaw na swoją karierę i zacznij z nami współpracę!

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:” „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą marketingowo-sprzedażową (below the line advertising – B... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi