Marketing Executive - specjalista ds. marketingu

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Profitroom jest w 100% polską firmą odnoszącą sukcesy na świecie i obsługującą już ponad 1200 hoteli. Firma dostarcza najpopularniejsze w Polsce systemy rezerwacji, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe. Profitroom jest Certyfikowanym Partnerem Google oraz TripAdvisor. Firma poszukuje specjalisty ds. marketingu, który pomoże w koordynacji działań marketingowo-reklamowych na rzecz marki Profitroom w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Obowiązki:

  • Praca na rzecz marki Profitroom
  • Tworzenie ofert, ulotek i innych materiałów handlowo-reklamowych
  • Zamawianie i kontrola wykonania materiałów reklamowych u podwykonawców
  • Analiza konkurencji w Polsce i na świecie
  • Nadzór nad kampaniami reklamowymi marki Profitroom
  • Wprowadzanie i aktualizowanie treści na stronach internetowych
  • Współpraca z tłumaczami
  • Współpraca z mediami branżowymi

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w ustabilizowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dogodny dojazd – nasze biuro znajduje się w centrum miasta
  • Kursy języka angielskiego
  • Dopłaty do karty Multi Sport
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne

Wymagania

  • Studia wyższe, najlepiej o profilu ekonomicznym
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w marketingu internetowym
  • Lekkie pióro i zmysł estetyczny
  • Odpowiedzialność i systematyczność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajmość języka niemieckiego, rosyjskiego lub czeskiego

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media