Manufacturing Operations Director

SPRING PROFESSIONAL

Płock, mazowieckie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Płock

Manufacturing Operations Director odpowiedzialny jest za zarządzanie podległą częścią produkcji w ramach której realizowany jest proces montażu. Nadzoruje proces produkcyjny zgodnie z planem produkcji, wyznaczonymi celami, wskaźnikami efektywnościowymi i wydajnościowymi. Aktywnie uczestniczy w działaniach WCM.

Zakres zadań:

  • Zarządzanie podległym obszarem produkcji maszyn (powyżej 200 osób, kros-funkcyjne zespoły) zgodnie z wizją firmy i jej priorytetami;
  • Opracowywanie i zarządzanie realizacją rocznego planu produkcji zgodnie z wyznaczonymi celami biznesowymi: wielkością produkcji, terminowością dostaw, nowymi wdrożeniami, kosztami oraz jakością;
  • Koordynacja projektów optymalizacyjnych i aktywne uczestnictwo w tworzeniu projektów WCM mających na celu redukcję kosztów, jakość i poprawę przepływu logistycznego oraz organizację miejsca pracy;
  • Bieżąca współpraca z działem inżynierii produkcji i klientami wewnętrznymi w celu wdrażania odpowiednich procedur dla wszystkich podległych rodzajów działalności produkcyjnej;
  • Przestrzeganie wymaganych standardów jakościowych i terminowych w realizacji zadań;
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi zgodnie z założonymi wskaźnikami oraz dbałość o zapewnienie właściwego rozwoju kompetencji podwładnych.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem rozległym obszarem produkcyjnym, mile widziane doświadczenia w zarządzaniu całym zakładem produkcyjnym;
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive;
  • Praktyczna znajomość procesów spawania, lakierowania, montażu będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Poparte sukcesami doświadczenie w przewodzeniu zespołom;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny;
  • Praktyczna znajomość metodologii Lean Manufacturing oraz orientacja na optymalizacje procesów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, w zakładzie produkcyjnym ulokowanym w Płocku;
  • Samodzielność i odpowiedzialne stanowisko dające możliwość realnego wpływu na kształt organizacji;
  • Codzienną pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.