Manicurzystka - pedicurzystka w Sztygarce

MAP System Sp. z o.o.

40-870 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Śląski Kompleks dobrego smaku i klimatu Sztygarka w Chorzowie powstał dzięki doskonałemu wyczuciu proporcji. Stworzyliśmy niebanalną kompozycję ze składników, które bez wyjątku w każdym wywołują pozytywne emocje. To miejsce magiczne, zlokalizowane w odrestaurowanych budynkach byłej kopalni. Na Kompleks Sztygarka składają się m.in. Restauracja Prezydent, Kawiarnia pod Wieżą, centrum kosmetyki i rehabilitacji Dotyk SPA, Klub Muzyczny Tlenownia, Magazyn Ciekłego Powietrza – miejsce koncertów, spektakli oraz Galeria Straż Pożarna.

Oferujemy:

- pracę w zgranym zespole,
- pracę w magicznym otoczeniu,
- umowę o pracę ½ etatu lub umowę zlecenia.

Wymagania

Oczekujemy:

- doświadczenie z zakresu manicure tradycyjnego, hybrydowego i żelowego,
- zdolności logicznego myślenia,
- otwartości i komunikatywności,
- wysokiej kultury osobistej.

Prosimy o nadsyłanie CV oraz o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Prezentacja firmy

Śląski kompleks dobrego smaku i klimatu Sztygarka powstał dzięki doskona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna