Opis stanowiska pracy

Poszukiwana Manicurzystka/pedicurzystka/ kosmetyczka do salonu Spa w Krakowie
Umowa zlecenie lub do współpracy / procent od wykonanych zabiegów/

Wymagania

- mani/pedi klasyczny, hybrydowy, japoński

- akryl, żel

- koniecznie umiejętności zdobienia paznokci

- umiejętność pracy w zespole

- profesjonalna obsługa klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami swoich prac.

Prezentacja firmy

MECHANIKA POJAZDOWA<br/>STACJA KONTROLI POJAZDÓW<br/>KLIMATYZACJA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 600PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna