Managera zespołu sprzedażowego

Startpraca.pl

Wieluń, opolskie

Opis stanowiska pracy

TWOJA DECYZJA:

Ty rozmawiasz z Head Hunterem i decydujesz czy chcesz spotkać się z Reprezentantem Naszego Klienta

Jeżeli interesuje Cię rozwój w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym , odnajdujesz się w środowisku handlowców/ doradców klienta i dodatkowo masz kompetencje potrzebne do zarządzania zespołem, zgłoś swoją aplikację.

Zasady współpracy managera/lidera zespołu:

  • planowanie oraz organizowanie działań zespołu
  • rekrutacja i wdrażanie osób do sprzedaży
  • motywowanie Zespołu do osiągania założonych wyników
  • bieżące raportowanie wyników zespołu

Oczekiwania:

  • znajomości technik sprzedażowych
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min 1 rok)
  • umiejętności przekazywania wiedzy innym (wdrożenie zespołu )
  • zdecydowania i determinacji w osiąganiu celów
  • mobilności

Oferta:

  • możliwość budowania struktury sprzedażowej w podległym regionie
  • wynagrodzenie (wysoka podstawa + premie miesięczne zależne od wyników zespołu)
  • udział w programie motywacyjnym
  • pakiet marketingowy wspierający managera, uzależniony od osiąganych wyników
  • pakiet bezpłatnych szkoleń Managerskich

Prosimy od dołączenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych do CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Startpraca umożliwia jednoczesne prowadzenie wielu rekrutacji na różne s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management