click apps Sp. z o.o.

Manager

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska/ Główne cele stanowiska:

  • Współudział w tworzeniu i koordynacja realizacji długoterminowych planów strategicznych;
  • Współudział w tworzeniu i koordynacja realizacji business planów;
  • Monitorowanie budżetów projektów firmy
  • Nadzór nad realizacją kluczowych działań click community;
  • Udział w kluczowych negocjacjach;
  • Zarządzanie zespołem Social Media Specialistów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej 2 letnie, poparte sukcesami na stanowisku managerskim;
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii krótko- i długoterminowej;
  • Umiejętność budowy zespołu;
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje w mowie oraz w piśmie;
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, zwłaszcza Excela;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej
  • Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze
  • Pakiet MultiSport Plus oraz pakiety medyczne
  • Napoje zimne, ciepłe i gorące za free i do oporu
Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!