Opis stanowiska pracy

Dla naszego partnera, który jest Europejskim Koncernem Finansowym, liderem na rynku Europejskim z ponad 40-letnią historią, notowany na giełdzie frankfurckiej. Doradza we wszystkich zagadnieniach związanych z zapewnieniem finansowego bezpieczeństwa i budową ekonomicznej niezależności. W 14 krajach Europy prawie 5000 doradców obsługuje ponad 2,8 milionów Klientów. W związku z intensywnym rozwojem Firmy obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Manager Zespołu
Miejsce pracy: Powiat Myślenice
nr ref. IP/2015/KR

Będziesz odpowiedzialna/y za:

• budowę i rozwój struktury sprzedażowej

• prowadzenie szkoleń i prezentacji dla współpracowników

• realizację celów sprzedażowych

Zatrudnionym kandydatom oferujemy:

• pracę w profesjonalnym zespole w międzynarodowej korporacji

• możliwość systematycznego podwyższania kwalifikacji zawodowych

• bardzo dobrą atmosferę pracy

Wymagania

• wysokiej etyki zawodowej

• wykształcenia średniego (wyższe będzie dodatkowym atutem)

• doświadczenia w zarządzaniu/mile widziane doświadczenie w branży doradztwa finansowego

• samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

Uprzejmie informujemy, że ze względu na bardzo dużą ilość otrzymywanych aplikacji skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, które spełniają kryteria. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.

Prezentacja firmy

Firma New Idea Group zajmuje się innowacyjnymi, nowymi pomysłami na bizn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Bezterminowo
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od obrotu
Branża / kategoria:
Praca Finanse