Manager zespołu sprzedaży telefonicznej

grupa fux

51-137 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

grupa fux – od 7 lat wspiera polskich przedsiębiorców dostarczając kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzedaży, zakupów oraz analizy przedsiębiorstwa i rynku.
W związku z rozwojem nowego projektu we Wrocławiu poszukuje osób na stanowisko:

                                           MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

Jeżeli potrafisz samodzielnie zarządzać swoją pracą, dobrze czujesz się podczas rozmów telefonicznych, zawsze osiągasz wyznaczone cele i chcesz sprawdzić się w firmie o ugruntowanej pozycji, która zadba o Twój rozwój to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie.

Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów i usług – telefoniczne prezentowanie ofert,
  • budowanie oraz zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • rekrutacja i selekcja pracowników,
  • tworzenie i redagowanie ofert dla klientów,
  • realizacja indywidualnych i zespołowych planów sprzedaży,
  • prowadzenie raportów,
  • dbanie o odpowiedni wizerunek  firmy.

Oferujemy:

  • samodzielność w podejmowaniu działań,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie zarządzania oraz skutecznej sprzedaży,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie – dla stałych pracowników umowa o pracę,
  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • przejrzysta ścieżka kariery - możliwość awansu,
  • rozbudowany system indywidualnych szkoleń.

Wymagania

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży w sektorze B2B,
  • chęć i motywacja do pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • wytrwałość w dążeniu do celu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)."

Prezentacja firmy

grupa fux – właściciel marek: fux oraz black coffee agencja kreawtywna -... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
12PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
system prowizyjny + system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing