manager zespołu sprzedażowego

Expert Office Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz być szefem ??

Zostań managerem.

Ciągle się rozwijamy, dlatego poszukujemy managera zespołu sprzedażowego ExpertOffice - Dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora prawno-finansowego z ponad 10 letnim doświadczeniem w odzyskiwaniu wierzytelności i odszkodowań .

stanowisko: manager zespołu sprzedażowego - wojewódzki koordynator sprzedaży -  woj.zachodniopomorskie

co będzie należało do twoich obowiązków:

- Rekrutacja agentów i wdrożenie ich do do pracy

- Wspieranie swoich agentów w realizacji codziennych zadań

- Prowadzenie szkoleń i spotkań motywacyjnych

- Zarządzanie podległym sobie zespołem

Co oferujemy:

- możliwość samodzielnego kształtowania poziomu swoich dochodów

- system wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych prowizjach i premiach

- wyłączność na wyznaczonym terenie

- obsługę prawną wyspecjalizowaną w zakresie dochodzenia odszkodowań

- atrakcyjny produkt nie wymagający od klienta nakładów finansowych.

- elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail

prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ExpertOffice sp. z o.o. do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

oczekujemy:

- przedsiębiorczości i odpowiedzialności w działaniu

- zdolności analitycznych

- doświadczenia sprzedażowego (mile widziana branża odszkodowawcza lub ubezpieczeniowa)

- umiejętności budowania długoterminowych relacji z Klientem

- zaangażowanych w wykonywaną pracę

- prowadzenia lub gotowości do otworzenia własnej działalności gospodarczej

- wykształcenia minimum średniego ( mile widziane wyższe )

Prezentacja firmy

Firma z sektora finansowo-prawnego oferująca szereg usług mającyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne