Manager Zespołu PIT/Compliance

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, renomowanej firmy konsultingowej poszukujemy:

Manager Zespołu PIT/ComplianceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem;
  • Bieżące doradztwo Klientom w zakresie compliance, w tym: przegląd ryzyk, prowadzenie audytów struktur, procesów i regulacji;
  • Wdrażanie rozwiązań z zakresu compliance m.in.: tworzenie długofalowych strategii zarządzania zgodności, budowa mechanizmów wykrywania nieprawidłowości;
  • Zarządzanie systemem zgłaszania naruszeń; ze szczególnym uwzględnieniem PIT i ZUS;
  • Wdrażanie systemów motywacyjnych min. benefity dla kadry managerskiej i specjalistycznej (tj. systemy oparte na akcjach, udziałach, opcjach, innych instrumentach pochodnych);
  • Wdrażanie struktur wynagrodzeń opartych na transferze praw autorskich i praw własności przemysłowej;
  • Wsparcie właścicieli firm w tworzeniu rodzinnych fundacji prywatnych.

Wymagania:

  • Co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego w konsultingu lub kancelarii;
  • Uprawnienia doradcy podatkowego; Uprawienia Radcy Prawnego lub Adwokata będą stanowić dodatkowy atut;
  • Biegły język angielski. C1+;
  • Doświadczenie w zarządzeniu zespołem;
  • Rozwinięte umiejętności miękkie i łatwość w komunikacji biznesowej;
  • Pasja do pracy i chęć dzielenia się wiedzą z zespołem.

Oferujemy:

  • Umowę B2B z wynagrodzeniem podstawowym 20 000 - 23 000 PLN + VAT;
  • Rozbudowany system bonusowy;
  • Szkolenia merytoryczne jak i umiejętności miękkich;
  • Spójne dynamiczne środowisko;
  • Współpracę z jedną z najbardziej rozpoznawalnych kancelarii;
  • Świetną atmosferę i team spirit!
  • Lokalizację w Centrum Warszawy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.