Opis stanowiska pracy

  • Koordynacja i nadzór nad zespołem programistów w Drohobyczu (ok. 90 km od polskiej granicy),
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników,
  • Wdrażanie nowych pracowników,
  • Rozdzielanie zadań i kontrola realizacji zleconych projektów,
  • Raportowanie,
  • Praca przez 4-5 dni w tygodniu na miejscu w Drohobyczu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: informatyczne lub techniczne,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe jako Programista PHP,
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość teoretyczna i praktyczna technologii: PHP, MySQL, Zend Framework, Git, HTML5, CSS3, Java Script, jQuery oraz Bootstrap,
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu Java SE i Java EE,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym, managerskim,
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus zakwaterowanie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Udział w ciekawym, międzynarodowym projekcie,
  • Duże możliwości rozwojowe.

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management