Manager Zespołów Sprzedaży

Alther

Wrocław, dolnośląskie

Alther
Czołowa firma sprzedaży bezpośredniej - Alther www.alther.pl
poszukuje kandydatów

Na stanowisko:

(oferta wyłącznie dla doświadczonych managerów)

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja i wdrażanie handlowców
  • analiza pracy handlowców
  • szkolenie podległych handlowców oparte na warsztatach
  • osobiste monitorowanie pracy zespołów handlowców w terenie
  • realizowanie celów sprzedażowych ustalonych przez zarząd
  • stałe raportowanie dla potrzeb zarządu

Oczekiwania:

  • min 2 letnie doświadczenie w kierowaniu grupą handlowców
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • pełne zaangażowanie
  • postawa lidera
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – w oparciu o działalność gospodarczą (podstawa 5000zł - 10000zł netto + wysokie premie)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy)
  • wyjątkowe na rynku produkty z wyłącznością dystrybucji
  • możliwość rozwoju i awansu
Zanim wyślesz aplikację zapoznaj się z filmem:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Alther