Manager Zespołów Sprzedaży

Vigget Sp. z o.o. S.K.

Opole, opolskie

Firma sprzedaży bezpośredniej
Z ofertą produktów na międzynarodową wyłączność
Poszukuje kandydatów

Na stanowisko:

firmy szkoleniowe prosimy o nieskładanie ofert

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja handlowców
  • uruchamianie biur sprzedaży
  • analiza pracy handlowców
  • szkolenie podległych handlowców oparte na warsztatach
  • osobiste monitorowanie pracy zespołów handlowców w terenie
  • realizowanie celów sprzedażowych ustalonych przez zarząd
  • stałe raportowanie dla potrzeb zarządu

Oczekiwania:

  • pełne zaangażowanie
  • postawa lidera
  • minimum 3 letnie doświadczenie w kierowaniu grupą handlowców
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • pełna dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o współpracy (podstawa 5000zł + atrakcyjna premia)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy)
  • wyjątkowe na rynku produkty z wyłącznością dystrybucji
  • możliwość rozwoju i awansu
Aplikacje wyślij po zapoznaniu się ze stroną internetową www.vigget.pl