Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do grupy Polski HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie dla naszego Klienta, niemieckiej firmy działającej w branży tekstylnej, poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku:

MANAGER ZARZĄDZAJĄCY

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za funkcjonowania przedsiębiorstwa przed Właścicielami;
  • Kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie krótko i długoterminowej strategii;
  • Planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży, produkcji, jakości, finansów i inwestycji;
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem ze szczególnym naciskiem na wysoką jakość i rozwój produkcji;
  • Rozwój i motywowanie podległego zespołu;
  • Podejmowanie decyzji w zakresie doboru, szkolenia i pracy podległych pracowników;
  • Negocjacje handlowe z kluczowymi klientami przedsiębiorstwa;

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży tekstylnej);
  • Doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem i podległym personelem;
  • Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane na kierunku technik odzieży)
  • Wiedza z zakresu branży tekstylnej;
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i zarządzania personelem;
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Wytrwałość i konsekwencja w działaniu;
  • Sumienność;
  • Lojalność;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
  • Elastyczna forma zatrudnienia;
  • Wysokie wynagrodzenie stałe oraz premie za osiągnięte wyniki;
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, komputer;
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego;

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzul:

"Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, 40-084, ul. Opolska 22. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów o partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji