Manager Zakładu z Językiem Niemieckim

Domino Polska Sp. z o.o.

Śląskie, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Partner, międzynarodowa firma produkcyjna, w związku ze stałym rozwojem organizacji w Polsce, poszukuje obecnie dośwuiadczonych osób na stanowisko:

(miejsce pracy woj. Śląskie)

3-012

Zadania:

  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym
  • Kierowanie pracą podległych pracowników
  • Dbałość o efektywność wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych
  • Udział w projektach wdrożeniowych i optymalizacyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych oraz organizacyjnych
  • Raportowanie do Zarządu oraz do Grupy w Niemczech

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, budowa maszyn lub pokrewne
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją w sektorze metalowym
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w kierowaniu zakładem produkcyjnym
  • Znajomość systemów zarządzania i optymalizacji produkcji
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Samodzielność, zaangażowanie, umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES! ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji