Manager z językiem polskim i rumuńskim

Lex Kancelaria Odszkodowawcza Sp. z o.o.

Bukareszt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska kancelaria w związku z uruchomieniem oddziału swojej działalności w Bukareszcie poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta skierowana do osób mogących podjąć pracę w Bukareszcie (kontrakt na minimum rok)

Opis stanowiska:

• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz raportowanie wyników

• Rekrutacja oraz szkolenie nowych pracowników

• Nadzorowanie pracy podległego zespołu

• Motywowanie zespołu sprzedażowego

• Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta oraz świadczonych usług

Wymagania:

• Znajomość języka rumuńskiego oraz polskiego w stopniu zaawansowanym

Oferujemy:

• Umowę o pracę (podstawa + premia)

• Mieszkanie służbowe w Bukareszcie

• Wysokie wynagrodzenie

• Regularne szkolenia w zakresie sprzedaży i zarządzania.

• Wsparcie merytoryczne i logistyczne centrali w uruchomieniu oddziału

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim

Prezentacja firmy

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza Beata Jarzyna sp. k. rozpoczęła d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca